با مطلب قیمت پارکت لمینت با ما همراه باشید. این مطلب از فروشگاه اینترنتی ماهون برداشته شده است. برای مشاهده‌ی قیمت پارکت لمینت میتوانید به فروشگاه ماهون مراجعه کنید.

به نقل از فروشگاه ماهون: برند قیمت مناسب ایمریال در ضخامت ۸ میلی متر ساخته شده است، این مارک در مقاومت سایشی AC4 تولید می‌شود که برای مکان‌هایی چون خانه و فروشگاه‌های تجاری کم تردد مناسب می‌باشد. این برند ساخت کشور ایران است و جزو پارکت لمینت‌های ارزان با کیفیت است. در‌حال حاضر این برند از موجودی کافی برخوردار است. برای مشاهده‌ی کامل این پارکت لمینت به لینکی که در زیر گذاشته‌ایم، مراجعه کنید.

پارکت با قیمت مناسب ایمپریال Imperial

برند آرتا، شناخته شده ترین برند پارکت لمینت ایرانی است که دلیل شناخته شدن آن، تبلیغات در تلویزیون بوده است. این برند در‌حال‌حاضر از موجودی معدودی برخوردار است. این مارک ایرانی در مقاومت سایشی AC3 و AC4 و در ضخامت ۸ میلی‌متر تولید می‌شود. این لمینت برای فضاهایی چون خانه و مکان‌های تجاری کم تردد مناسب است؛ برای مشاهده‌ی کامل این برند به لینکی که در زیر گذاشته‌ایم مراجعه کنید.

قیمت پارکت آرتا

برای مشاهده قیمت پارکت لمینت به فروشگاه ماهون مراجعه کنید.

از اینکه با ما همراه بوده‌اید بسیار متشکریم. اگر سوالی در مورد قیمت پارکت لمینت دارید از ما بپرسید. برای مشاهده‌ی مطلب قیمت پارکت لمینت به لینکی که در این مطلب گذاشته‌ایم مراجعه فرمایید.


تگ ها: پارکت لمینت