در این مطلب قرار است که در مورد خرید و فروش پرده زبرا به صحبت بپردازیم. اول از همه به تعریف اولیه اینگونه پرده‌ها بپردازیم.

به نقل از خرید و فروش پرده زبرا: زبرا: این نوع پرده از دو لایه پارچه تشکیل شده که این پارچه در اندازه های منظم بصورت راه راه می باشد و قسمت راه راه از توری بافته شده است. مکانیزم این نوع پرده همانند پرده های شید است با این تفاوت که زبرا قابلیت سایه روشن شدن را دارد. هنگامی که پارچه ها و توری های دو لایه پرده روی هم قرار میگیرند پرده روشن میشود و هنگامی که پارچه و توری روی هم قرار میگیرند تاریک میشود.
ارسی: این نوع پرده زبرا همانند شید عمل میکند و مکانیزمی شبیه شید دارد. تفاوت این نوع زبرا با مدل قبلی در نوع سایه روشن شدن آن است. این نوع پرده برای روشن شدن نیاز به این دارد که تا انتها پایین بیاید در حالی که زبرای معمولی در هر ارتفاعی که باشد سایه روشن میشود. تفاوت دیگری که این نوع پرده دارد در نوردهی آن است. نوردهی این نوع پرده از زبرای معمولی بیشتر است.
سلوئت یا سلوئیت: این نوع پرده زبرا که مدلهای طرحدار آن به زبرای سه بعدی نیز معروف هستند همانند مدل ارسی می باشد، با این تفاوت که در پرده های ارسی در قیمت لایه ی رویی از نوار استفاده شده است ولی در سلوئت لایه های زیر و رو از توری تشکیل شده است. سایه روشن شدن و نوردهی این پرده نیز همانند پرده های ارسی می باشد.

با مطلب خرید و فروش پرده زبرا همراه باشید. اگر سوالی در مورد موضوع فروش پرده زبرا دارید از ما بپرسید.

دبل یا شب و روز: این مدل پرده جدیدترین مدل وارد شده به بازار است که مکانیزمی مشابه شید دارد با این تفاوت که از دو لایه شید مجزا تشکیل شده است. لایه رویی که به صورت یک توری طرحدار یا ساده میباشد و لایه زیرین که متشکل از یک لایه پارچه ساده برای جلوگیری از ورود نور است. هر کدام از لایه های زیرین و رویی بصورت جداگانه بالا و پایین میروند و این امکان را به شما میدهند که در طول روز برای استفاده از نور لایه زیرین را بالا دهید و شب هنگام برای جلوگیری از دیده شدن از بیرون لایه زیرین را پایین قرار دهید.

برای مشاهده‌ی و خرید و فروش پرده زبرا به فروشگاه ماهون بروید.

مدل‌های پرده زبرا

از اینکه مقاله‌یخرید و فروش پرده زبرا را خوانده‌اید بسیار متشکریم.


تگ ها: پرده زبرا