در این مطلب قرار است که در مورد قیمت کفپوش پی وی سی به گفتگو بپردازیم. برای مشاهده‌ی کامل قیمت کفپوش پی وی سی به لینکی که در متن گذاشته‌ایم کلیک کنید. با ما همراه باشید.

به نقل از فروشگاه اینترنتی ماهون: مانند هر محصول دیگر، تولید کفپوش پی‌وی‌سی نیز توسط تعداد زیادی از برندها تولید و روانه‌ بازار می‌شود. در این میان برخی از این تولیدکنندگان تنها به کمیّت کفپوش و برخی هم به کمیّت و هم به کیفیت آن اهمیت می‌دهند. تاکید ما در فروشگاه اینترنتی ماهون بر دو برند با کیفیت تولیدکننده‌ی کفپوش پی‌وی‌سی است که در جدول زیر آمده‌اند.

همانطور که در صفحه‌ی محصولات کفپوش پی‌وی‌سی نیز مشاهده می‌کنید، قیمت فروش کفپوش‌ها، به ازای هر متر مربع، از ۳۶ هزار تومان شروع می‌شود. طبعاً محصولات گران‌قیمت‌تر از کیفیت بالاتری نیز برخورداراند.

قیمت کفپوش پی وی سی (PVC)


با یادداشت قیمت کفپوش پی وی سی همراه باشید. اگر سوالی در مورد موضوع قیمت کفپوش پی وی سی دارید، می‌توانید در بخش کامنت‌ها از ما بپرسید.

کفپوش PVC در شلوغ ترین مکان‌ها از ظاهر خوبی برخوردار است اما با این حال برای تمیز بودن به تمیز کردن احتیاج دارد، تمیز کردن کفپوش به این گونه است که اول، با جاروبرقی خاک و مو و … را تمیز میکنید سپس با استفاده از طی و دستمال خیس کفپوش را پاکیزه می‌کنید.

علاوه بر مقاوت در برابر ضربه و سایش، یکی از ویژگی‌های مهم کفپوش PVC ضدآب بودنِ آن است. شما می‌توانید این محصول را با خیال راحت در حمام و مکان‌هایی که رطوبت دارند نصب کنید.
در صورت رعایت نکات زیر برای نگهداری از کفپوش‌های پی‌وی‌سی، این محصول می‌تواند سالهای سال زینت بخش منازل شما خوبان باشد.


از اینکه مقاله‌ی قیمت کفپوش پی وی سی را خوانده‌اید بسیار سپاسگزاریم.


تگ ها: پارکت لمینت