در این یادداشت قرار است که در مورد  به صحبت بپردازیم. این مقاله از وبسایت اینترنتی iHome برداشته شده است. شما نیز می‌توانید برای خواندن کامل مقاله به لینکی که در زیر گذاشته‌ایم بروید.

به نقل از iHome: قرار دادن یک سرتخت مخملی در سرتاسر دیوار به فضای سفید حس شگفت انگیزی می دهد. طراح داخلی معروفی نشان می دهد که رنگ سبز مخملی می تواند با لوستر برنجی لوکس و اکسسوری های سبک بوهو هماهنگ شود.

استفاده از لایه های نرم و راحت و المان های طبیعی در اتاق خواب می تواند سبک بوهوی مینیمال ایجاد کند که برای استراحت بعد از یک روز طولانی بی نظیر است.

روشنایی در یک اتاق خواب به سبک معاصر موردی الزامی است که امروزه در دکوراسیون اتاق خواب مدرن به خوبی به چشم می آید.

اکنون زمان مناسب برای استفاده از کاغذ دیواری های استوایی است. استفاده از طرح هایی مانند برگ های درخت نخل نتیجه خیلی خوبی خواهد داشت.

ایجاد یک اتاق خواب الهام گرفته شده از ساحل الزاما به این معنی نیست که از دکورهای به رنگ خنثی زیاد استفاده شود. در واقع، اگر از صدف ها و تورهای ماهیگیری صرف نظر کنید، سبک معاصر ساحلی بهتر عمل می کند. به جای آن ها، می توانید چوب سفید و طیف رنگ های آبی و ظریف را انتخاب کنیددکوراسیون اتاق خواب مدرن

درباره آجر سفید موردی بسیار مهم و ظریف وجود دارد، و آن اینکه بافت خشن روی آجر بدلیل ایجاد سایه های رنگ خنثی، به آن بعد اضافه می کند. این آجرها هنگامی که با المان هایی گرم مانند یک تختخواب لوکس، یک فرش نرم و گل و گیاه ترکیب شوند، از حس سردی فضا جلوگیری می کنند.

این معنی که لوازمی انتخاب کنید که فضای کمی روی زمین بگیرند.  امتیاز این مورد در این است که سقف بلندتر  به نظرتان خواهد رسید. این ایده برای دکوراسیون اتاق خواب مدرن که ابعاد نسبتا کوچکی دارند بسیار کارساز است.

دکوراسیون اتاق خواب مدرن


از اینکه این یادداشت را خوانده‌اید بسیار متشکریم.

منبع: iHome